Dzisiaj jest: ,

II Runda CMP oraz MKC - Chechło 2017

W tym roku Nasz Klub z okazji jubileuszu 50 - lecia istnienia klubu zorganizował Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, który był zarazem II Rundą Caravaningowych Mistrzostw Polski i Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego. Zlot odbywał się w dniach od 14 do 18 czerwca 2017 roku a miejscem zlotu było pole namiotowe nad zalewem Nakło-Chechło w Gminie Świerklaniec.
Ogółem w zlocie, łącznie z organizatorami wzięły udział 84 załogi, to jest 237 osób w tym 61 dzieci i młodzieży.
W II Rundzie Caravaningowych Mistrzostw Polski zostało sklasyfikowane 33 dwuosobowe drużyny z 9 klubów, udział wzięło również 9 drużyn niezrzeszonych. Natomiast w II Rundzie Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego wystartowało 22 zawodniczek i zawodników, z czego 16 zostało sklasyfikowanych.
W Mistrzostwach Polski najlepiej spisała sie drużyna Maćka Kołodzieja i Iwony Kasperek z KMG "Jarząbek" a w Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym pierwsze miejsce zajęła Martyna Szumiał z SKC "Sabat". W rozgrywkach klubowych zwyciężył Śląski Klub Motorowy.
Komplet wyników jest do pobrania na stronie PZM.
Program zlotu został tak dobrany, aby wszyscy uczestnicy oprócz aktywnego udziału w konkurencjach mieli również czas na wspólne biesiady i dobrą zabawę. Bardzo dobrze oceniona została wycieczka do Kopalni Zabytkowej "Guido" w Zabrzu oraz wspólna zabawa, którą zapewnił nam zespół muzyczny "KODERS". Dla najmłodszych uczestników zlotu były zorganizowane gry i zabawy, a ponieważ "wszystkie dzieci nasze są" to też wszystkie otrzymały upominki.

Zarząd Klubu Motorowego Górników i Energetyków w Bytomiu składa serdeczne podziękowania Wszystkim uczestnikom zlotu oraz sponsorom, którzy pomogli nam przy organizacji tego zlotu.
Gorąco dziękujemy za przekazane nam gratulacje i upominki z okazji naszego jubileuszu.

Mamy nadzieję, że zlot ten wszyscy będziemy miło wspominać.

Zarząd KMGiE w Bytomiu.

Do zobaczenia znowu ;) ...i zapraszamy do galerii zdjęć, którą mogliśmy skompletować dzięki m.in. uprzejmości członków innych klubów za co gorąco dziękujemy.