Dzisiaj jest: ,

PODSUMOWANIE SEZONU 2011

W pierwszy weekend października br. Odbyły się dwie ostatnie rundy KJM Classic Trial w szklarskiej Porębie. W mocnej stawce zawodników z Niemiec i Polski bardzo dobrze wypadł nasz zawodnik Andrzej Wyrwich. Pierwszy dzień zawodów, po słabym drugim okrążeniu, zakończył na VI miejscu natomiast w niedzielę, po zaciętej walce zajął miejsce, przegrywając tylko z bezkonkurencyjnym Jackiem Świdrem z MC Augsburg.

Po dziesięciu rundach, które odbyły się w tym roku Andrzej Wyrwich zajął II miejsce w klasyfikacji końcowej KJM Classic Trial. Na miejscu I stanął ponownie Piotr Serek z AP Krakowskiego a na miejscu III Tomasz Chudy z KKCiM "Smok" Kraków.

Parę fotek naszego zawodnika Andrzeja WyrwichaTo nie wszystkie sukcesy Klubu Motorowego Górników i Energetyków w Bytomiu. Również sekcja caravaningowa po raz kolejny pokazała swoją mistrzowską klasę. Po trzech eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Caravaningowego , zwyciężając w dwóch, w klasyfikacji końcowej zajęła I miejsce za cały sezon. Nasze załogi w klasyfikacji indywidualnej również i w tym roku zdominowały pierwszą dziesiątkę.

I tak w klasyfikacji indywidualnej drużyny z naszego klubu zajęły:

I miejsce - Katarzyna, Dariusz Leszczyk

IV miejsce - Izabela, Sławomir Kanclerz

V miejsce - Katarzyna Musiał, Maciej Kołodziej

VI miejsce - Teresa, Krzysztof Kapała

VII miejsce - Elżbieta, Edward Zajączkowscy

IX miejsce - Łucja, Ireneusz Żmudzki


Nasza młodzież klubowa także bardzo dobrze sobie radzi w Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym, gdzie oprócz prób sprawnościowych, sprawdzana jest ich wiedza z przepisów prawa o ruchu drogowy oraz z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Miejsce VI zajęła Dominika Kapała a Anna Ziobrowska uplasowała się na miejscu IX.

Zredagowali: Barbara i Andrzej Wyrwich