Dzisiaj jest: ,

"MOTOCROSS 2011" w Głogowie

W dniach 27-29 maja załoga Macieja Kołodziej i Katarzyny Musiał (oraz Bigos oczywiście!) wybrała się na VII Ogólnopolski i Okręgowy Zlot Caravaningowy „Motocross 2011”. Zlot ten połączony był z Mistrzostwami Polski w Motocrossie mężczyzn i Pucharem Polski w klasie kobiet oraz XXXII Pucharem Głogowa. Miejsce zlotu to teren toru motocrossowego w Głogowie.
Organizator: Automobilklub Głogów- Sekcja caravaningu.

Głównym punktem zlotu były emocjonujące zawody motocrossowe, lecz nie zabrakło wieczoru integracyjnego połączonego z biesiadą głogowską na której można było usłyszeć bardzo dobre Górnośląskie skecze w wykonaniu kolegi z Tarnowskich Gór (ponad 300 km od domu dobro ślonsko biesiada).

Po upojnym wieczorze (chodzi oczywiście o cytrynówkę) nasza dzielna załoga została zapędzona do autobusu miejskiego, który po zdjęciu numeru linii służył nam za autokar wycieczkowy :) Owa wycieczka, „Głogów Forteczny”, poprowadzona była przez żyjącego Głogowem przewodnika, który udostępnił nam miejsca niedostępne dla turysty amatora.

Zlot w Głogowie możemy zaliczyć do bardzo udanych, delegaci naszego klubu bardzo mile wspominają spędzony tam czas i w przyszłości polecają.

Zredagowali: Maciek K., Kasia M.
Ocenzurowano: DL :)


Parę fotek z naszej wyprawy