Dzisiaj jest: ,

Zlot w Brynku 29.04-03.05.2011


Klub Motorowy Górników i Energetyków w Bytomiu rusza do boju …

W dniach od 29.04 do 03.05.2011r. w Brynku na ośrodku” Brzeźnica” odbył się zlot caravaningowy, na którym przeprowadzono I Eliminację Ogólnopolskiego Konkursu Caravaningowgo PZM. W konkursie wzięło udział 93 drużyny z 15 klubów z całej Polski. W czasie zawodów przeprowadzane są : testy z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ze znajomości regionu, w którym organizowany jest zlot. Również przeprowadzana jest próba sprawnościowa polegająca na wymianie koła w przyczepie, z zachowaniem odpowiedniej kolejności wykonywanych czynności. Czas na wykonanie tej próby to 3,30 minut. W rodzinnej atmosferze przeprowadzono „Maraton” podczas, którego drużyny wykonują różne zadanie (logiczne, zręcznościowe, itp.). Na każdej eliminacji są to innego typu konkurencje.

Klub Motorowy Górników i Energetyków w Bytomiu reprezentowało 16 drużyn i jak przystało na Mistrza Polski stanęliśmy na wysokości zadania. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż 7 drużyn z naszego klubu, i tak zajęliśmy:

I miejsce - Elżbieta i Edward Zajączkowscy
II miejsce – Katarzyna Musiał , Maciej Kołodziej
III miejsce – Łucja i Ireneusz Żmudzcy
V miejsce – Barbara i Andrzej Wyrwich
VI miejsce – Katarzyna i Dariusz Leszczyk
VII –miejsce – Izabela i Sławomir Kanclerz
X miejsce – Dorota i Marek Duda

Uzyskane wyniki w klasyfikacji indywidualnej pozwoliło na zajęcie I miejsca w klasyfikacji klubowej.

Również nasza młodzież klubowa zajmuje wysokie miejsca w Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym PZM i tak w I Eliminacji w pierwszej dziesiątce znaleźli się:

III miejsce Kinga Idzik
IV miejsce Dominika Kapała
IX miejsce Rafał Dubiński

Jesteśmy z nich bardzo dumni, rosną nam godni obrońcy tytułu mistrza. Mimo, że zlot kończył się wśród obfitych opadów śniegu, my wracaliśmy z uśmiechem na twarzy i z radością w sercu.


Dzień pierwszy - Maraton rodzinny


Dzień drugi - Zabawa dla dzieci i relaks


Dzień trzeci - Próba sprawnościowa czyli wymiana koła w przyczepie...


Ostatni dzień - Oficjalne zakończenie zlotu i... pakowanie się do wyjazdu w śniegu :)