Dzisiaj jest: ,

II Runda CMP oraz MKC - Suchedniów

II Rudna CMP zakończyła się dla nas sukcesem jak również dla organizatora SKC SABAT, ponieważ zlot był przygotowany i zorganizowany wzorowo!!!
Natomiast załogi naszego klubu w tak nielicznym składzie dały z siebie wszystko i dzięki temu w klasyfikacji klubowej udało się stanąć na podium - Klub zajął III miejsce ...za co bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu jak również tym, którzy trzymali za nas kciuki i nam kibicowali !!!
Indywidualnie Nasze dwie załogi znalazły się w pierwszej dziesiątce:
Barbara i Andrzej Wyrwich zajęli 4 miejsce,
Barbara Kociołek i Edward Zajączkowski zajęli 9 miejsce.

W sobotę rozegrała się również II Runda Caravaningowego Pucharu Polski w Piłce Siatkowej. Tym razem zebrała się i nasza ekipa stając do walki i zajmując 3 miejsce na podium !!!

Ale to nie koniec sukcesów naszego klubu...bowiem po raz pierwszy na zlocie został przeprowadzony Konkurs lepienia pierogów, gdzie kluby delegowały do tej zabawy po 2 osoby. Każda drużyna dostała do dyspozycji takie same składniki, z których trzeba było ulepić 50 sztuk pierogów, następnie je ugotować i przyrządzić do oceny przez komisję.
Konkurencja była bardzo mocna ale.... okazało się że to Panowie z KMGiE Bytom są najlepiej nakarmieni na zlotach Nasze dziewczyny Bogusia i Basia ulepiły najlepsze pierogi, które sam mistrz ocenił na 5 - opisując je, iż są "fantastico" !!!
Dziewczyny mogą być z siebie dumne tym bardziej że konkurs oceniał jeden z najbardziej znanych kucharzy w Polsce. Należy do elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni, zrzeszającej najwybitniejszych kucharzy w Polsce. Przez wiele lat Prezes Stowarzyszenia Włoskich Kucharzy w Polsce.Jedyny w Polsce oficjalny kucharz Episkopatu przygotowujący dania dla dwóch Papieży - Jana Pawła II i Benedykta XVI oraz delegacji z Watykanu podczas pielgrzymek papieskich do Polski. Kucharz przygotowujący dania dla najbardziej znanych polityków, biznesmenów, aktorów, piosenkarzy i sportowców zarówno w Polce jaki i we Włoszech.
Giancarlo Russo cieszymy się, że nasze pierogi przypadły Panu do gustu.
Dla najmłodszych dzieci Klub SABAT przygotował w tym czasie naprawdę ciekawe przedstawienie, którym dzieci były wprost zachwycone!!!

Poniżej krótka relacja zdjęciowa ze zlotu....
Do zobaczenia znowu