Dzisiaj jest: ,

II Runda CMP i II Eliminacja MKC-29.05.-2.06.2013 r.
na terenie Stanicy Harcerskiej ZHP „Orle Gniazdo” w Imiołkach

Sezon caravaningowy nasza sekcja rozpoczęła już w kwietniu br., na zlocie rodzinnym na Chechle. Był maraton rodzinny, było rozwiązywanie testów z BRD i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz była też biesiada przy grilu i muzyce.
Humory dopisały.

Potem zaczęły się rozgrywki Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego. Z przyczyn losowych nasz klub nie uczestniczył w I Rundzie CMP oraz w I Eliminacji MKC. W dniach 29.05.-2.06.2013 r. na terenie Stanicy Harcerskiej ZHP „Orle Gniazdo” w Imiołkach odbył się zlot podczas którego rozegrano II Rundę CMP i II Eliminację MKC. Organizatorem zlotu był Automobilklub Wielkopolski z Poznania. Nasz klub reprezentował 4 załogi i mimo tak nielicznego składu wywalczyliśmy klubowo II miejsce. Trzy nasze drużyny uplasowały się w pierwszej dziesiątcea czwarta drużyna była tuż za pierwszą dziesiątką, i tak:

• na VI miejscu - Mirosława i Zbigniew Ziobrowscy

• na VIII miejscu – Barbara i Andrzej Wyrwich

• na IX miejscu – Grażyna i Piotr Borek

• na XIII miejscu – Łucja i Ireneusz Żmudzccy


Brawo dla nich i bardzo dziękujemy.

Super wypadła nasza młodzież pokonując w pięknym stylu rywali (większości chłopaków). Ania Ziobrowska zajęła I miejsce tuż za nia czyli II miejsce zdobył Betina Borek a nasza najmłodsza reprezentantka Natalia Koim był na miejscu XI. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że na takie miejsca na koniec sezonu 2013 r. Trzymamy kciuki.

Trochę o zlocie. Oficjalne otwarcie odbyło się w środę 29.05.2013 r. o godz. 20.oo, na którym Prezes naszego klubu Andrzej Wyrwich wręczył na ręce Prezesa Automobilklubu Wielkopolskiego, Pana Roberta Werle pamiątkową statuetkę z węgla z okazji ich 90-lecia działalności. Oprócz regulaminowych konkurencji organizator przygotował dużo dodatkowych atrakcji. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyka do późnych godzin wieczornych, wycieczka autokarowa i rowerowa do Muzeum Pierwszych Piastów oraz do Wielkopolskiego Parku Krajobrazowego, z okazji „Dnia Dziecka” dla dzieci były gry i zabawy a w przedostatni wieczór był występ zespołu „Wiwaty”. Pogoda był w „kratkę” ale deszcz nie przeszkadzał nam w dobrej zabawie.

Przed nami ostatnia III Runda CMP i III Eliminacja MKC w Koszęcinie. Mamy szansę klubowo na miejsce na „pudle” ale musimy się wszyscy sprężyć i licznie uczestniczyć w tej ostatnie rozgrywce.
Trzeba walczyć do końca…. a my to potrafimy.