Dzisiaj jest: ,

 

 

   
PODSUMOWANIE SEZONU 2016

 
14.12.2016
   
 

Zbliżający się koniec roku zmusza do podsumowań, refleksji, zastanowienia się nad tym co się udało a co nie wyszło i trzeba poprawić. Dla nas chyba w sumie ten sezon był całkiem dobry. Wzięliśmy udział we wszystkich Rundach Carawaningowych Mistrzostw Polski i mimo, że klub reprezentowała mała liczba załóg zajmowaliśmy dobre miejsca zarówno indywidualnie jak i klubowo.
W I Rundzie CMP zajęliśmy klubowo 6 miejsce, II Runda CMP - pełny sukces - w 5 załóg wywalczyliśmy 1 miejsce a w III Rundzie CMP zajęliśmy 5 miejsce. W klasyfikacji generalnej na koniec sezonu klubowo uplasowaliśmy się na miejscu 4.
W klasyfikacji indywidualnej na koniec sezonu nasza drużyna Iwona Biadacz i Adam Kaczmarek zajęła miejsce 6 - BRAWO!!!.
Jak widać nadal jesteśmy klubem liczącym się w rozgrywkach CMP.
Swoją obecność zaznaczyliśmy także w zlotach międzynarodowych, ogólnopolskich, okręgowych i w klasyfikacji Konkursu Aktywności Turystycznej nasi członkowie uplasowali się na dobrych miejscach.

Podsumowując... mijający rok nie był najgorszy a nadchodzący będzie jeszcze lepszy -
w końcu będzie to dla nas wyjątkowy rok 50 lecie klubu.

Tekst: B. Wyrwich

 
   
KOMUNIKAT

 
27.11.2016
   
 

Zarząd Sekcji Caravaningu informuje wszystkich członków, że zebranie z dnia 1.12.2016 roku jest przeniesione na dzień 8.12.2016r. godzina bez zmian.

Zapraszamy!!!

 
   
KOMUNIKAT

 
15.11.2016
   
 

Zarząd Klubu informuje wszystkich członków, że w dniu 3 grudnia br.(sobota) o godz. 18.00 w siedzibie naszego klubu będzie organizowana tradycyjna "Barbórka" połączona z klubowym zakończeniem sezonu. Wszystkich chętnych do udziału w tym spotkaniu prosimy o swoje zgłoszenie koledze Irkowi Żmudzkiemu w ostatecznym terminie do 17 listopada br.(czwartkowe zebranie caravaningu). Na zebraniu tym będziemy przyjmować wpłaty i ustalimy menu.

Prezes Klubu
Andrzej Wyrwich

 
   
Relacja z zawodów Trial w Szklarskiej Porębie

 
25.10.2016
   
 

Ostatnie dwie rundy Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Classic Triala odbyły się w ostatni weekend września w Szklarskiej Porębie. Przy pięknej pogodzie i rekordowej obsadzie 109 startujących zawodników, licznie zebrana publiczność miała możliwość oglądania najlepszych zawodników z Czech, Niemiec, Łotwy, Słowacji i Polski. Zawodnicy dostarczyli kibicom wrażeń na najwyższym poziomie co też było bardzo często nagradzane licznymi brawami. Zawody, których organizatorem po raz 68 było Towarzystwo Miłośników Sportów Motorowych "Sparta " Wrocław stały na wysokim poziomie. Niestety nie wszyscy wywiozą z Szklarskiej Poręby dobre wrażenia, ponieważ naszym kolegom z Łotwy skradziono dwa motocykle. To przykre zdarzenie zepsuło cały dobry nastrój i atmosferę panującą na tych zawodach.

Nasz zawodnik Andrzej Wyrwich startujący w Classic Trialu zajął 5 miejsce na 11 startujących. Konkurencja była wyrównana i to piąte miejsce, przy równej ilości punktów karnych wywalczył większą ilością odcinków przejechanych na "0" punktów karnych. Komplet wyników z zawodów do pobrania na stronie www.pzm.pl

tekst:A.Wyrwich

 
   
KOMUNIKAT - TRIAL!!!

 
04.09.2016
   
 


Już w najbliższą sobotę 10 września odbędzie się III Runda Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski w Trialu. Jak co roku będziemy wspólnie z Auto Moto Klubem Gliwice organizatorami tych zawodów.
Wszystkich sympatyków Triala serdecznie zapraszamy i gwarantujemy dużo emocji za sprawą najlepszych zawodników tej dyscypliny w Polsce. START godzina 12.00
W załączniku do pobrania plakat z zawodów Plakat.

 
   
TRIAL - Jarnołtówek 2 lipca 2016

 
14.07.2016
   
 

W pierszy weekend lipca zorganizowany został w Jarnołtówku X Motocyklowy Rajd OPAWSKI "TRIAL", na którym rozegrana została II Runda Mistrzostw Strefy poł-zach Polski. Nasz zawodnik Andrzej Wyrwich, po dłuższej przerwie z powodu kontuzji, zajął 5 miejsce w klasie "Weteran" na 5 startujących, a w "Grupie C" 12 na 16 sklasyfikowanych.
Zawody odbyły się przy bardzo dobrej pogodzie i 30 stopniowym upale. Startowało w zawodach 24 zawodników z licencją i 15 amatorów. Zawody ukończyło 36 zawodników, wycofało się 3 amatorów.
Należy również wspomnieć o bardzo dobrej organizacji zawodów gdzie wyświetlanie wyników na bieżąco na monitorze LCD okazało się bardzo dobrym pomysłem.
Poniżej zamieszczamy do wglądu:
wyniki końcowe Rajdu
wyniki zbiorcze wg klas i grup

teskt: A.Wyrwich
 
   
KOMUNIKAT

 
28.06.2016
   
 

Uprzejmie informujemy, iż po przeprowadzonych wyborach na Walnym Zebraniu Sprawodawczo-Wyborczym został wybrany nowy skład Zarządu Klubu, w którym funkcje zostały podzielone następująco:

Andrzej Wyrwich - Prezes

Marek Duda - W-ce Prezes ds. organizacyjnych

Maria Minkner - W-ce Prezes ds. finansowych

Ireneusz Żmudzki - Członek zarządu ds. gospodarczych

Barbara Wyrwich - Członek zarządu ds. informacji i kontaktów z mediami

Łucja Żmudzka - Członek zarządu ds. odznaczeń i kulturalno-oświatowych


Serdecznie gratulujemy nowemu Zarządowi i jednocześnie dziękujemy ustępującym członkom poprzedniej kadencji za włożony trud oraz poświęcony czas na sprawy związane z prowadzeniem spraw klubowych.

 
   
KOMUNIKAT - WALNE ZEBRANIE !!!

 
30.05.2016
   
 

Zarząd Klubu zawiadamia wszystkich członków klubu, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbędzie się w dniu 14 czerwca 2016 roku (wtorek) o godzinie 17.45 w siedzibie naszego klubu przy ul. Pułaskiego 33.

Przypominamy również o konieczności uregulowania składki członkowskiej za 2016 rok.

 
   
KOMUNIKAT

 
16.05.2016
   
 

Uprzejmie informujemy z "niewielkim" opóźnieniem, iż w dniu 31 marca br. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze sekcji caravaningowej, na którym jednogłośnie powołano nowy Zarząd sekcji w składzie:

Ireneusz Żmudzki - Prezes sekcji

Maria Minkner - Sekretarz

Adam Kaczmarek - Skarbnik

Serdecznie gratulujemy nowemu Zarządowi i jednocześnie dziękujemy ustępującemu za włożony trud oraz poświęcony czas na sprawy związane z prowadzeniem sekcji caravaningu.

 
   
KOMUNIKAT - TRIAL!!!

 
06.05.2016
   
 


Już nie długo I i II Runda Mistrzostw Polski Trial w Rogoźniku. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
W załączniku do pobrania plakat z zawodów Plakat.

Zapraszamy również do zapoznania się ze specjalnie dla naszego klubu przygotowaną ofertą noclegów w hotelu trzygwiazdowym PRIME w Bytomiu (14 km od miejsca zawodów).
Oferta.

 
   
CARAVANING - pierwsza Runda CMP i MKC za nami...

 
06.05.2016
   
 

W zeszły weekend majowy począwszy od 30.04. do 03.05.2016r. na kampingu w Ochabach odbyła się I Runda Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz I Runda Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego zorganizowana prze KMG "Jarząbek". Na zlocie stawiły się 4 załogi naszego klubu, które walczyły o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji klubowej. Jednakże organizator postawił poprzeczkę wysoko co w rezultacie dało na 7 miejsce.
Załogi biorące udział w I Rundzie CMP sklasyfikowane zostały na następujących miejscach:
- Iwona Biadacz i Adam Kaczmarek - 11 miejsce
- Barbara Kociołek i Edward Zajączkowski - 17 miejsce
- Barbara i Andrzej Wyrwich - 27 miejsce
- Lucyna i Ireneusz Żmudzcy - 41 miejsce.
Załogom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie barw klubu i zapraszamy do galerii zdjęć ze zlotu na facebooka.
Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmu ze zlotu na stronie PZM "Ochaby 2016"
Tekst:I.Biadacz

 
   
TRIAL - pierwsze zawody za nami...

 
20.04.2016
   
 

W sobotę 09.04.2016r. odbyła się I Runda Mistrzostw Strefy Połud. Zach. Polski w Trialu. Zawody, których organizatorem było TMSM "Sparta" Wrocław zgromadziły na starcie 65 zawodników, co jest niebywałym sukcesem i powodem do radości dla wszystkich entuzjastów Triala. Padający deszcz spowodował, że odcinki stały się bardzo śliskie, ale wszystkim zawodnikom udało się szczęśliwie dojechać do mety.
Nasz zawodnik, Andrzej Wyrwich startujący w klasie "Weteran" zajął III miejsce.
Komplet wyników w załączniku Wyniki.
Tekst: A.Wyrwich

 
 
KOMUNIKAT

 
04.04.2016
   
 

Informujemy, że na ostatnim zebraniu sekcji caravaningu podjęto decyzję o przesunięciu terminu sprzątania na naszym ośrodku w Nakło-Chechło - spotykamy się w sobotę tj. 09.04.2016 godzina bez zmian.

Zapraszamy !!!

 

 
 
KOMUNIKAT

 
19.03.2016
   
 

Informujemy, iż sekretariat klubu aż do odwołania będzie czynny w następujące dni i godziny:

PONIEDZIAŁEK od 9.00 do 11.00

WTOREK od 16.00 do 18.00

CZWARTEK od 16.00 do 18.00

Przypominamy również zainteresowanym członkom klubu o:
- 10 kwietnia 2016 godz. 11.00 - jak co roku przed rozpoczęciem sezonu sprzątanie ośrodka klubowego Nakło-Chechło
- 15-17 kwietnia 2016 - Klubowo-okręgowe rozpoczęcie sezonu caravaningowego 2016 na ośrodku klubowym Nakło Chehcło.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy !!!

 
 
KOMUNIKAT

 
15.03.2016
   
 

W związku ze zbliżającym się otwarciem nowego sezonu caravaningowego w roku 2016 jest już do pobrania Program zlotu okręgowego organizowanego przez Nasz Klub, który jest do pobrania Tutaj oraz na stronie PZM w zakładce Zarządu Okręgowego w Katowicach.

Załogi chętne do udziału proszone są o zgłaszanie się w terminie do 1 kwietnia 2016 roku -
i to nie jest żart ;)

 
   
KOMUNIKAT

 
07.03.2016
   
 

Ukazał się już oficjalny kalendarz Mistrzostw Strefy Połud.-Zach. Polski w Trialu.

I Runda 09.04.2016r.- Wrocław - organizator TMSM Sparta Wrocław.
II Runda 02.07.2016r.- Jarnołtówek - ZO Opole przy współudziale TMSM Sparta Wrocław.
III Runda 10.09.2016r.- Rogoźnik - AMK Gliwice i KMGiE Bytom.
IV Runda 08.10.2016r. - Rusocice - TUR-MOT Turek.

W załączniku można również pobrać Regulamin Mistrzostw Strefy Połud.-Zach. Polski Trial na 2016 rok tutaj.

 
   
KOMUNIKAT

 
21.02.2016
   
 

W związku z planowanymi zawodami Prezes Klubu zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieli by pomóc przy organizacji tych zawodów, jak również sędziów, którzy chcą odnowić uprawnienia i chętnych do zdobycia nowych uprawnień sędziego kl. „O” na szkolenie, które odbędzie się w siedzibie naszego klubu w dniu 12 marca br. (sobota) o godz. 10.00.

 
   
KOMUNIKAT

 
21.02.2016
   
 

Zebranie Gestora Strefy Południowo-Zachodniej Polski w Trialu

Sekcja Trial.
Prezes klubu informuje, że w niedzielę 7 lutego br. odbyło się zebranie Gestora Strefy Połud.-Zach. Polski w Trialu. Spotkanie miało miejsce w siedzibie ZO PZM we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

 
   
KOMUNIKAT

 
06.02.2016
   
 

Organizujemy imprezę "zimową" - jeśli pogoda pozwoli z kuligiem - na naszym ośrodku klubowym w Nakło-Chechło w dniu 27.02.2016 (sobota) godzina 12.00. We własnym zakresie każdy zaopatrzy się w kiełbachę na grilla oraz napoje gorące lub rozgrzewające....oraz sanki jeśli będzie śnieg.
Serdecznie zapraszamy!!!

Zachęcamy również do zapoznania się z Kalendarzem imprez sekcji caravaningowej na rok 2016. Do pobrania w zakładce Kalendarz Imprez.

 
   
KOMUNIKAT

 
26.01.2016
   
 

Informujemy, że przy okazji zebrania sekcji caravaningu w przyszły czwartek tj.04.02.2016 zapraszamy na tłuste pączki ;)
Kto z klubowiczów będzie obecny na zebraniu proszony jest o zgłoszenie w sekretariacie swojej obecności do wtorku (tj. 02.02.2016!!) celem zamówienia odpowiedniej ilości tłustych pączków :)

 
   
KOMUNIKAT

 
23.01.2016
   
 

Informujemy, że nastąpiły zmiany w Kalendarzu imprez caravaningwych na rok 2016 - zmianie uległy miejsca organizacji dwóch zlotów organizowanych przez Łódzki Klub Campingu i Caravaningu. Zmiany zaznaczono w kolorem czerwonym.
Wobec powyższego zainteresowanych zapraszamy do lektory pod linkiem "Kalendarz Caravaningu 2016".

 
   
KOMUNIKAT

 
28.12.2015
   
 

Kalendarz 2016 najbliższych zebrań sekcji caravaningu:
- 14 styczeń,
- 04 luty,
- 17 marzec - zebranie połączone ze szkoleniem BRD,
- 31 marzec - zebranie sprawozdawczo-wyborcze sekcji.
Godzina zebrań pozostaje bez zmian.
Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy również do zapoznania się z dokumentami na nowy sezon 2016 zamieszczonymi w zakładce "Regulaminy".
Z kalendarzem imprez caravaningowych w roku 2016 zaraszamy do zapoznania się pod linkiem "Kalendarz Caravaningu 2016".