Dzisiaj jest: ,

 

   

PODSUMOWANIE SEZONU 2011

 
02.11.2011
   
 

W pierwszy weekend października br. odbyły się dwie ostatnie rundy KJM Classic Trial w szklarskiej Porębie. W mocnej stawce zawodników z Niemiec i Polski bardzo dobrze wypadł nasz zawodnik Andrzej Wyrwich. Pierwszy dzień zawodów, po słabym drugim okrążeniu, zakończył na VI miejscu natomiast w niedzielę, po zaciętej walce zajął miejsce II, przegrywając tylko z bezkonkurencyjnym...Czytaj więcej...

 

 

   

II ELIMINACJA OKC/MKC - BORKI 2011

 
20.06.2011
   
 

3.06.2011 rok. Zalew Sulejowski, kemping Borki. Piękna pogoda i…my! Na miejscu zameldowało się czternaście naszych załóg, które dotarły na zlot. Łódzki Klub Campingu i Caravaningu zorganizował jubileuszowy, XXV Ogólnopolski Zlot Caravaningu. Podobno niestety ostatni…
Ale teraz o przyjemniejszych sprawach. Po kolei…

Więcej o zlocie...

 

 

 

   

"MOTOCROSS 2011" W GŁOGOWIE

 
20.06.2011
   
 

W dniach 27-29 maja załoga Macieja Kołodziej i Katarzyny Musiał (oraz Bigos oczywiście!) wybrała się na VII Ogólnopolski i Okręgowy Zlot Caravaningowy „Motocross 2011”. Zlot ten połączony był z Mistrzostwami Polski w Motocrossie mężczyzn i Pucharem Polski w klasie kobiet oraz XXXII Pucharem Głogowa. Miejsce zlotu to teren toru motocrossowego w Głogowie.
Organizator: Automobilklub Głogów- Sekcja caravaningu.

Więcej o zlocie...

 

 

 

   

OCHABY 13-15.05.2011r.

 
20.06.2011
   
 

Ogólnopolski zlot caravaningowy został zorganizowany z okazji 40-lecia Klubu Motorowego Górników „Jarząbek”. Nasz Klub dzielnie reprezentowała załoga Kolegi Irka, który z żoną Celiną i córką Kingą zakotwiczyła w Ochabach.
W piątek, po uroczystym otwarciu odbył się pokaz taneczny, który przeobraził się w wieczór taneczny wszystkich uczestników.
W sobotę można było poczuć „szał zakupów”. Na kiermaszu wystawiło się wiele firm, które proponowały swoje towary. Gdy na terenie pojawiła się policja, można było zobaczyć pokaz szybkiego reagowania. Później przeprowadzono prelekcje na temat bezpieczeństwa kobiet. Zorganizowano turniej siatkówki o puchar Burmistrza Skoczowa i turniej w tenisa stołowego o puchar Prezesa KMG „Jarząbek”. Załogi dzielnie prezentowały się na maratonie a młodzież na mini-maratonie. Wspólne konkurencje to rzut beretem oraz slalom z przyczepą. Młodzież miała dodatkowo do rozwiązania testy z BRD a dorośli „bieg z cholesterolem”. Wieczorem odbyło się rozdanie nagród. Kinga zajęła III miejsce.
Niedziela. W wolnym czasie ścieżki rowerowe zachęcały do wycieczek. Popołudniowe, uroczyste zakończenie zlotu, odbyło się w deszczowym nastroju. Powrót do domu też był na mokro…

Zredagowali: Kasia I., Dariusz L.

 

 

   

WIELKA MAJÓWKA Z ELCAMPEM-KRAKÓW 20-22.05.2011 r.

 
30.05.2011
   
 

Do stolicy Małopolski wybrało się sześć załóg. Poza odpoczynkiem i zwiedzaniem załogi Irka Żmudzkiego i Stasia Dubińskiego były zaangażowane w pomoc przy organizacji zlotu. Zlot był zorganizowany z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Elcamp. Biwak ulokowano nad Wisłą, na terenie Ośrodka Sportowo-Rekraacyjnego Kolna...

Więcej o zlocie...

 
   

KMGIE W BYTOMIU RUSZA DO BOJU...

 
27.05.2011
   
 

W dniach od 29.04 do 03.05.2011r. w Brynku na ośrodku” Brzeźnica” odbył się zlot caravaningowy, na którym przeprowadzono I Eliminację Ogólnopolskiego Konkursu Caravaningowgo PZM. W konkursie wzięło udział 93 drużyny z 15 klubów z całej Polski.

Zobaczcie jak poszło naszym drużynom...

 

 

   

ZACZĘŁO SIĘ...

 
14.04.2011
   
 

Tradycyjnie na minicampingu w Chechle w dniach 9-10 kwietnia br. sekcja caravaningowa rozpoczęła sezon 2011. Sobota zleciała na zabawie i dobrym jedzeniu. Przeprowadzony został maraton rodzinny oraz jazda sprawnościowa na rowerze. Wieczorem odbyła biesiada ze śpiewami. A w niedzielę wszyscy w poważnej atmosferze wzięli udział w szkoleniu z przepisów ruchu drogowego i z pierwszej pomocy przedmedycznej (teoretyczne i praktyczne) przeprowadzonego przez Prezesa sekcji Darka Leszczyka. Drużyny sekcji naładowane dobrą energią i humorem ruszą do boju w nowym sezoniu o obronę tytułu mistrza.
Trzymajcie kciuki...

 

 

 

   

PODSUMOWANIE ZAKOŃCZENIA SEZONU 2010

 
22.02.2011
   
 

W dniu 18 lutego odbyło się spotkanie klubowe, podsumowujące sezon 2010. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18-stej w Restauracji "Grota" w Bytomiu-Suchej Górze. Prezes Klubu Marian Mroziński przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu oraz osiągnięć Członków. Następnie wraz z przedstawicielem Zarządu Okręgowego, prezesem Henrykiem Kuśnierskim, uhonorowali Członków Klubu odznaczeniami honorowymi PZM i odznaczeniami "Zasłużony dla KMGiE". Wręczono również "Odznaki Caravaningowe" oraz okolicznościowe dyplomy.
Po części oficjalnej wszyscy Goście mogli oddać się konsumpcji pysznych dań serwowanych przez szefa kuchni. Zajadanie się było notorycznie przerywane przez naszego Kolegę Irka, który w profesjonalny sposób przygrywał do tańca rozbawionym Klubowiczom. Pozwolimy sobie w szczególny sposób podziękować muzykowi, że poświęcił swój czas i nie zważając na kłopoty zdrowotne zobowiązał się umilić wieczór.
Kilka pamiątkowych zdjęć można obejrzeć w Galerii, na naszej stronie.
Wszystkim uczastnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też będzie okazja do świętowania.